אוניקום

פודיום למרצה - של אוניקום

פודיום למרצה


"פודיום" הינו דוכן נואמים אשר נועד לשמש את האדם הנואם או המרצה בכך שהוא מעניק לו שליטה רב תחומית ורב מערכתית על מהלך ההרצאה והפונקציות השונות אשר מלוות אותה. פודיום למרצה הינו אחד מהאלמנטים החשובים ביותר להעברה מוצלחת של דברי התוכן של האדם המרצה, ללא הפסקות ותקלות טכניות, בזרימה הטבעית של ההרצאה.

פודיום למרצה משמש מגוון רחב של משתמשים


כל נואם שהוא חייב מעבר לתכנים שהוא מעוניין להעביר, גם אלמנטים אשר יעזרו להעביר אותם בצורה הטובה ביותר, ואין דרך טובה מזאת מאשר בעזרת עמדת פודיום למרצה אשר מאפשרת שליטה. אם בעבר מרצים רבים היו מוגבלים ע"י אמצעים טכנולוגיים פשוטים כגון מקרן השקופיות או המקרן המודרני, הרי שכיום ניתן להעלות את רף הסטנדרטים והצלחת ההרצאה מעבר לכל דמיון ע"י מגוון אפשרויות השליטה אשר מציע הפודיום המודרני למרצה כיום. פודיום למרצה נועד לשמש לצרכים הבאים :

• מוסדות חינוכיים ואקדמאיים – הרצאות לימודיות יכולות להיות מוצלחות יותר באם למרצה תהיה שליטה טובה יותר על מהלכי ההרצאה ורציפותה.

• משרדים, חברות, מוסדות שונים – חשוב ביותר כי לנואמים תהיה האפשרות להעביר את התוכן שהם מעוניינים להעביר בצורה הטובה והמרשימה ביותר. במיוחד כאשר מדובר בעסקאות, אירוח אנשי עסקים מהארץ או מחו"ל או הצגת פרויקט חדש, על הנואם להעביר את התוכן במגוון האמצעים הויזואליים והשמיעתיים, ללא הפסקות ובשליטה מוחלטת.

עמדת פודיום למרצה – לא עוד סרבול וסיבוכים

מאחר והרצאה הינה תהליך אשר דורש שילוב של אמצעים אור-קוליים רבים, בשילוב עם דברי המרצה, הרי שרוב האמצעים כיום אינם נשלטים מעמדה אחת וגורמים לבעיות טכניות רבות וסרבול בהפעלתם ותזמונם הסימולטני. עמדות פודיום למרצה חכמות נועדו לפתור את מגוון המכשולים הללו ולהפוך את ההרצאה למרתקת ונוחה לתפעול ע"י המרצה ע"י אפשרויות השליטה הבאות :
• מעבר בין מקורות תצוגה – בלחיצת כפתור בודדת ובעזרת מסכי מגע.
• שליטה על מערכות הקול וההגברה.
• ציוד קבוע ומובנה בעמדה – חוסך את הצורך בקריאה לאיש טכני.
• אופציה אפשרית למערכת בקרה חכמה השולטת על התאורה, התריסים והמיזוג.
• כניסות חיבורים אלקטרוניים מגוונים נוספים לשם גמישות כגון חיבורי RCA, USB, כניסת מיקרופונים, DVD ושקעי חשמל סטנדרטיים.

חברת אוניקום מערכות משולבות בע"מ מספקת מגוון של עמדות פודיום למרצה ופתרונות טכנולוגיים רבים נוספים.